Hizmetlerimiz Hakkında

VetPlus’ta koruyucu hekimlik ve tedavi konusunda en iyi hizmeti alacaksınız. Biliniz ki personelimiz sizlere yardımcı olabilmek için 24 saat buradadır. 24 saat boyunca acil hizmetimiz bulunmaktadır. Her konuda bize danışabilir, bizleri arayabilir, istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Aşağıda verdiğimiz hizmetlerden en çok talep edilenleri göreceksiniz. Almak istediğiniz hizmeti sağladığımız halde aşağıda yer almayabilir. Lütfen zaman kaybetmeden hemen bize ulaşın.

Neden VetPlus ?

Polikliniğimiz tüm petlerinize 7/24 acil hizmet verebilecek ekip ve donanıma sahiptir. Gerekli olan müdehaleler hemen hızlı bir şekilde yapılabilmekte ve diğer ekip arkadaşarımızla konsültasyon yapılabilmektedir.
Veteriner hekimlerimiz 7 gün 24 saat size destek vermektedir. Bizimle telefon ve e-posta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Çok kısa bir süre sonra sosyal medya üzerinden sorularınızı yanıtlıyor olacağız. Twitter ve Facebook ile yardımınıza koşacağız.

Görüntüleme ve Radyografi Hizmetleri-min_300x400_150x200-min

Görüntüleme ve Radyografi Hizmetleri

Polikliniğimizde dijital röntgen, ultrasonografi yöntemleriyle görüntüleme ve radyografi hizmeti verilmektedir. İstenirse görüntüler hasta sahibine cd halinde ve mail yolu ile ulaştırılabilmektedir.

aşılar-min_300x225_267x200-min

Koruyucu Hizmetler (Aşı ve Parazitler Uygulama)

Zamanında uygulanan aşı ve paraziter ilaçlamalar sayesinde evcil hayvanlarınızın hayat standartları yüksek bir biçimde uzun yıllar yaşaması sağlanabilmektedir. Bu sayede insana hayvanlar tarafından bulaşabilen parazitlerinde önü alınabilmekte ve hayvan ile sahipleri güven ortamında yaşayabilmektedir.

Acil Müdehale Hizmeti-min_300x242_248x200-min

Acil Müdehale Hizmeti

Vetplus veteriner polikliniği 7/24 açık olup günün her saati hizmet vermektedir. Yüksekten düşme, trafik kazaları, zehirlenmeler, idrar yapamama gibi pek çok acil durumda polikliniğimiz 24 saat hizmet vermektedir.

İç Hastalıkların Teşhis ve Tedavisi-min_300x400_150x200-min

İç Hastalıkların Teşhis ve Tedavisi

Polikliniğimizde yılların verdiği tecrübe ile beraber uzman veteriner hekim kadromuzla minik dostlarınıza hizmet vermekteyiz. En doğru teşhis ve metotlarla böbrek, karaciğer, mide, bağırsak, kalp, dalak ve pankreas alanındaki hastalılar tedavi edilmektedir.

Cerrahi Müdehaleler-min_300x400_150x200-min

Cerrahi Müdehaleler

Vetplus veteriner polikliniğinde evcil hayvanlarınızın detaylı genel muayeneleri sonucunda karar verilen cerrahi müdahalelerin teşhisi ve tedavisi uzman veteriner hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Cerrahi müdahale sonrası gerekli ameliyat sonrası bakım polikliniğimizde hastaya en steril şartlar uygulanmaktadır.

Doğum Teşhis ve Tedavileri-min_300x225_267x200-min

Doğum Teşhis ve Tedavileri

Vetplus veteriner polikliniğinde kedi ve köpeklerinizin genital organ muayenesi, üreme ile ilgili fonksiyonları; ultrasonografik ve radyografik görüntüler eşliğinde detaylıca incelenip en uygun çiftleşme döneminin belirlenmesi, istenmeyen gebeliklerin önlenmesi, kızgınlığın baskı altına alınması ve gebelik muayenesi yapılmaktadır. Doğum süreci ve doğum anında müdahale ve yönlendirme ile doğum sonrası anne ve bebek bakımı yapılmaktadır.

Laboratuvar Hizmetleri

Laboratuvar Hizmetleri

Polikliniğimizde hemogram (tam kan sayımı), kan biyokimyası (organlara ait enzimler), idrar, deri kazıntısı, mantar kültürü, digital röntgen, mikroskobik muayene gibi tüm laboratuvar muayeneleri yapılmaktadır.

i322d2

Bebek ve Yavru  Bakımı

Pediatrik bakım hayvan gelişmesinde oldukça önemli kriterlerden birisidir. Vetplus veteriner polikliniğinde yavrularınızın bebeklik (0. Günden anne sütünden kesilinceye kadar) döneminde uygun bakım ve beslenme önerileri, bilgi ve birikimleri ile size hizmet etmek için varız.

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri-min_300x225_267x200-min

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri

Polikliniğimizde alanında uzman veteriner diş hekimimiz ile birlikte yapılan muayene sonrası, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, dolgu ve diş çekimi yapılmaktadır. Özellikler yavrularda oluşan süt dişlerinin düşmemesi oluşan çift dişlilik vakaları diş kökü kırılmadan çekim işlemi ile başarı ile tamamlanmaktadır.

Dermatolojik Hastalıkların Teşhis ve Tedavisi-min_300x400_150x200-min

Dermatolojik Hastalıkların Teşhis ve Tedavisi

Kedi ve köpeklerde cilt problemleri sıklıkla görülen rahatsızlıkların başında gelir. Tüy dökülmeleri, ciltte kızarıklıklar, alerji gibi tüm cilt problemlerinde genel olarak sorunlu bölgeden kazıntı alınarak mikroskopta incelenmesi, alerji yönünde muayenesi, tam kan sayımı, biyokimyası ve hormonal muayenesi yöntemlerinin başında gelmekle birlikte tedavi süreci hasta sahibinin periyodik gelişi ile başarıya ulaşmaktadır.

vet-asi

Viral Hastalıkların Teşhis  ve Tedavisi

Vetplus veteriner polikliniğinde viral hastalıkların teşhisi, laboratuvar analizleri, hastalık semptomları ile birlikte hızlı bir şekilde teşhis edilip, tedavisine başlanmaktadır. Kedilerde her yaşta, köpeklerde sıklıkla bebeklik döneminde yaşanılan bu hastalıklar polikliniğimiz bünyesinde tedavi edilmektedir.

Yoğun Bakım-min_300x225_267x200-min

Yoğun Bakım

Polikliniğimizde 2 adet yoğun bakım ünitesi mevcut olup; acil müdahale gerektiren hastalıklarda, operasyon sonrasında ve bebeklerde, oksijen destekli, devamlı steril ve belli bir sıcaklıkta minik dostlarınızı yaşama bağlayan bir ekipman olarak 24 saat hizmetinizdedir.

göz-min_300x400_150x200-min

Göz Muaynesi

Vetplus veteriner polikliniğinde minik dostlarınızın göz hastalıklarının birçoğu medikal, bir kısmı ise operatif olarak tedavi edilebilmektedir. Travma sonrası yaşanılan yırtıklar ve çizikler ile doğmasal karşımıza çıkan anomaliler teşhis ve tedavisi uygulanmaktadır.

pet otel hizmeti

Hayvanların Yurt Dışına Çıkış Hizmetleri

Minik dostlarınızın yurt dışına çıkış için bazı belgeler gerekmektedir. Her ülke için bu belgeler gidecekleri ülkeler tarafından bazen güncellenmekte olup zaman zaman değişiklikler arz eder. Bazıları testler ve resmi evraklar isteyebilmektedirler. Bu evrak ve testler polikliniğimiz bünyesine çıkarılmaktadır. Yolculuğunuzdan en az 2 hafta öncesinde kliniğimizde başvuru yapılması işlerin düzenli gitmesi için uygundur.

mikroçip

Mikroçip Uygulaması

Yasalarca taktırılması zorunlu olan mikroçip uygulanması polikliniğimizde yapılmaktadır. Bu işlem yurt dışına çıkış için de gereklidir. Özellikle hayvanların kaybolması, çalınması veya karışması durumunda mikroçip bir klinik numarası rolü oynamaktadır. Vücuda zararlı olmayan bu uygulama kliniğimizde çok basit bir işlem ile yapılmaktadır.

vet-asi

Check-Up Hizmeti

Evcil hayvanlarınızın belli bir yaştan sonra her yıl en az bir kere veya operasyonlardan öncesinde genel checkup yapılması gerekmektedir. Böylece olası bazı hastalıkların erken teşhisi yoluyla tedavisi kolay olmaktadır. Vetplus veteriner polikliniğinde evcil hayvanlarınıza checkup hizmeti 24 saat verilmektedir.

vet-asi

Yaşlı Hayvan Bakımı Hastalıkları ve Tedavisi

Minik dostlarınızın bebeklik dönemindeki gibi yaşlılık döneminde de bakımları zordur. Bu dönemle ilgili danışmanlık hizmeti, yaşlı hayvanlarda görülen hastalıkların teşhisi ve tedavisi polikliniğimizde yapılmaktadır.

i322d2

Tıraş ve Kuaför Hizmeti

Vetplus veteriner polikliniğinde hem makas hem makine tıraşları ve banyo hizmeti verilmektedir. Bu hizmet için lütfen randevu alınız.