Haydar TURAN
Haydar TURANVeteriner Hekim
1972 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ni kazandı. İstanbul Üniversitesinden 1996 yılında mezun olduktan sonra sektörün farklı alanlarında çalıştı. 2004 yılından itibaren aktif veteriner hekim olarak çalışmaktadır. 2010 yılında kurucusu olduğu VetPlus Veteriner Polikliniğinde meslek hayatına devam etmektedir.
Süleyman YILDIZ
Süleyman YILDIZVeteriner Hekim
1972 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladı. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Mezuniyetinden itibaren çeşitli kurumlarda veteriner hekim olarak çalıştıktan sonra 2010 yılında hizemete başlayan VetPlus Veteriner Polikliniği bünyesine kurucucu hekim olarak katıldı. Halen VetPlus Veteriner Polikliniğinde çalışmaktadır.
Bengü Bilgiç
Bengü BilgiçVeteriner Hekim
1990 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğretimi İstanbul’da tamamladı. Uludağ Üniversitesi Veteneriner Fakültesi ve University of Warmia and Mazury’de eğitim gördü .2015 yılında mezun olduğundan beri Vetplus Veteriner Polikliniğinde çalışmaktadır.
Volkan Serhat Özen
Volkan Serhat ÖzenVeteriner Hekim
1991 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Elazığ’da tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ni kazandı. Zorunlu yaz stajını Viyana Veteriner Üniversitesi, Ortopedi Departmanında yaptı. Öğrencilik hayatının son 4 yılında F.Ü. Veteriner Bilimsel Araştırma ve Yayın Kulübünün başkanı olarak görev yaptı.Pek çok bilimsel çalışmanın yanı sıra 2 adet Uluslararası Veteriner Hekimliği Öğrencileri Kongresinin başkanlığını yaptı. Fırat Üniversitesinden 2015 yılında mezun oldu. 2015 Ekim ayından beri VetPlus Veteriner Polikliniğinde meslek hayatına devam etmektedir.